تبلیغ رایگان در اینترنت و استفاده از مزایای آن

 

در طی سالهای گذشته اَگهی رایگان و تبلیغ رایگان در اینترنت برای معرفی کالا و خدمات از طریق اینترنت با رشد قابل توجهی همراه بوده است.

 

بطوریکه امروزه از تبلیغات اَنلاین به عنوان یکی از روشهای تبلیغاتی پربازده برای گسترش کسب و کارها نام برده میشود.

 

صاحبان مشاغل و صنایع گوناگون از شرکت ها گرفته تا افراد مستقل میتوانند با انتشار اَگهی رایگان در اینترنت ، دامنه های فعالیت خود را گسترش داده و به مشتریان جدیدی دست پیدا کرده و در نهایت باعث افزایش سود کسب و کار خود شوند.

 

مزایای تبلیغات اینترنتی

مدیران موسسات و شرکت ها به دنبال راه های تبلیغات ارزان و کاربردی هستند که با تاثیر گذاری بر افراد و یا شرکت های خاص آنها را به استفاده از محصولات و یا خدمات خود ترغیب کنند.

 

در زمانی نه چندان دور مدیران شرکت ها از طریق تبلیغات سنتی مانند استفاده از هدایای تبلیغاتی مثل ( جاسوئیچی ، خودکار ، لیوان و …) به معرفی شرکت و موسسه خود می پرداختند.

 

اما این نوع تبلیغات جوابگوی لازم را برای جذب مشتری جدید ندارد چرا که ارسال هدایای تبلیغاتی به افراد و شرکت های شناخته شده انجام میشود.

 

تبلیغ رایگان در اینترنت و استفاده از مزایای آن

 

بنابراین روی به تبلیغات از طریق رسانه ها مانند رادیو ، تلویزون ، مجلات ، روزنامه ها و اینترنت آوردند.

 

زمانی که با مزایای تبلیغات اینترنتی نسبت به مابقی رسانه ها آشنا شویم ، متوجه خواهید شد که چرا استفاده از تبلیغات آنلاین اینترنتی عرصه را به دیگر رسانه ها تنگ کرده است و مدیران به استفاده از تبلیغات اینترنتی تشویق شده اند.

 

هزینه های مناسب تر

مزیت تبلیغات آنلاین بر تبلیغات آفلاین هزینه مناسب تر تبلیغات آنلاین می باشد. با هزینه کمتر می توان مخاطبان بیش تر جذب کرد.

 

پوشش وسیع تر

تبلیغات اینترنتی نسبت به تبلیغات سنتی مخاطبان بیش تر را تحت پوشش قرار داده و در واقع این تبلیغات حد و مرزی نمی شناسد.

 

مخاطبان هدفمند

تبلیغات آنلاین در مقایسه با تبلیغات آفلاین دارای مخاطبان هدف بیش تری است و به شما کمک می کند تا در کمپین های تبلیغاتی خود با کمترین هزینه مرتبط ترین مخاطبان خود را بیابید.

 

آماده سازی سریع

 

آماده سازی پخش تبلیغات آنلاین سریع تر از تبلیغات آفلاین و سنتی و محیطی می باشد.

 

از شروع طراحی تا تبلیغات کاملا قدرتمند در کنار شما هستیم.

 

اطلاع رسانی بیش تر

در تبلیغات آنلاین نسبت به تبلیغات سنتی تبلیغ دهندگان می توانند جزئیات بیش تری از محصول و یا خدمات خود را بیان کنند و کاربران نیز پس از مشاهده تبلیغ و کلیک بر روی آن می توانند به صفحه مورد نظر راهنمایی شوند و اطلاعات بیش تری از آن تبلیغ و آگهی به دست آورند.

 

روش های پرداخت مناسب و متنوع

در تبلیغات آفلاین و محیطی ، پخش کننده تبلیغ بی توجه به میزان مشاهده و یا تبدیل تعداد مشاهده کنندگان تبلیغ به مشتری ، هزینه پخش تبلیغ را می گیرد و اما در تبلیغات اینترنتی شما می توانید خود هزینه پخش تبلیغ و نمایش را تعیین نمایید.

 

قابلیت ویرایش و به روز رسانی

 

تبلیغات اینترنتی را می توان بعد از ارسال فایل مورد نظر ویرایش و یا حذف کرد. به طور مثال برای تغییر اطلاعات موجود در تبلیغات ارسالی در یک سایت فقط کافیست نسخه جدید را آپلود نمود و کد تبلیغ را تغییر داد اما در رسانه های دیگری که چاپ میشوند این امکان وجود ندارد.

 

هزینه کمتر و نتیجه بهتر

 

یکی از مهمترین مزایای تبلیغات اینترنتی مقرون به صرفه بودن آن است. یعنی با هزینه کمتر نسبت به مابقی رسانه ها ، تبلیغ خود را در معرض دید مخاطبان بیشتری قرار دهید.

 

 

 

چگونه رایگان تبلیغ کنیم؟

 

یکی از روش های تبلیغات رایگان در اینترنت استفاده از وب سایت های ارسال آگهی رایگان جهت معرفی محصول و خدمات شما در بستر اینترنت می باشد.

 

وب سایت های درج تبلیغ رایگان به طور معمول باید برخی ویژگی های زیر را دارا باشد ، که این ویژگی ها شامل:

 

دسته بندی مناسب آگهی ها

استفاده از تگ توصیف

استفاده از کلمات کلیدی

امکان درج لینک

درج تصویر

درج آگهی ویژه

 

نحوه ثبت تبلیغ رایگان در اینترنت

 

برای درج اَگهی در اینترنت سایتهای بسیاری وجود دارند که خدمات خرید و فروش اینترنتی رایگان ارائه میدهند. در قدم اول باید برای درج اَگهی و تبلیغات رایگان در اینترنت یک سایت خوب انتخاب کنید که خدمات ثبت اَگهی رایگان ارائه میکند.

 

توجه داشته باشید که سایتی را که انتخاب میکنید از اعتبار و بازدید مناسبی برخوردار باشد. سایت خوب یکی از سایتهای معتبر و پربازدید تبلیغاتی میباشد که روزانه هزاران نفر از اَن بازدید میکنند و به درج اَگهی و تبلیغات اینترنتی پرداخته و به خرید و فروش کالا و خدمات میپردازند.

 

این سایت از نظر سئو کاملا برای متورهای جستجوگر گوگل بهینه سازی شده است و دارای ورودی مناسبی از گوگل میباشد که این امر باعث دیده شدن بیشتر اَگهی شما در این سایت میشود.

 

این سایت همچنین دارای دسته بندی های متنوع برای همه مشاغل مانند املاک ، گردشگری ، خودرو ، پزشکی و زیبایی ، صنعت ، ساختمان ، اَموزش و … میباشد.

 

تفاوت تبلیغ رایگان در اینترنت و تبلیغ هزینه ای

 

اما شاید این سوال برایتان مطرح شود که وقتی امکان درج تبلیغ رایگان در اینترنت توسط بسیاری از سایت ها فراهم شده است آیا بهتر نیست بدون پرداخت هزینه و بصورت رایگان تبلیغ کنیم؟

 

در جواب باید گفت اگرچه ثبت تبلیغ رایگان در اینترنت در سایت های مختلف بی تاثیر نیست اما تاثیر آگهی های هزینه ای یا به اصطلاح تبلیغات ویژه به مراتب بیشتر است.

 

تبلیغات اینترنتی ویژه معمولا تبلیغاتی هستند که در موقعیت های بهتری به نمایش در می آیند و تعداد دفعات بازدید آنها بسیار بالاتر است.

 

همین مسئله سبب می شود که از نظر گوگل هم در موقعیت بالاتری قرار گیرند و همانطور که اشاره شد هدف اصلی از تبلیغات در اینترنت بهتر دیده شدن و بهتر جستجو شدن است.

 

از طرف دیگر معمولا تبلیغات رایگان فاقد لینک به سایت آگهی دهنده هستند که از دیگر معایب این نوع تبلیغات بشمار می روند.

 

آگهی هایی که دارای لینک باشند به راحتی بازدیدکننده را به سایت مرجع هدایت می کنند و سبب افزایش رتبه سایت در گوگل نیز می شوند.

 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ